Odlišnosti kurzů se mohou měnit v závislosti na denní době, na ročním období, na Vaší zdravotní kondici, na složení účastníků kurzu či na zaměření lekce. Každá lekce je prostě originál a je dobré si vyzkoušet, které podmínky komu a jak vyhovují.

Průběh lekce:

Lekce jsou rozděleny na dva typy – pro začátečníky a pokročilé. Pokud jste nikdy kurzy jógy nenavštěvovali, není vhodné začínat pokročilou lekcí, byť Vám časově vyhovuje vybraný termín lekce.

Pro klidný začátek lekce doporučuji dostavit se 10 minut před jejím začátkem.

Na počátku lekce vždy probíhá uvolnění, poté následuje protažení a zahřátí, postupně se dostaneme ke složitějším ásanám a konec každé lekce je určen pro relaxaci.

Průběh lekce také záleží na momentální zdatnosti skupiny, vybraném zaměření lekce dle ásan apod. V průběhu každé lekce detailně popisuji, co a jak budeme dělat, takže se začátečník nemusí obávat, že by cvičení nezvládal.

Vhodné oblečení:

Vhodné oblečení je takové, ve kterém je vidět tvar těla a které je pohodlné. Na relaxaci je vhodné se přiobléknout (ponožky, svetr, mikina). V průběhu hodiny cvičíme na podložkách bosi, což je velmi důležité kvůli vnímání práce s chodidly.

Pomůcky:

Pomůcky jsou k dispozici na místě, nemusíte si s sebou nic nosit. Pomůcky jsou určeny k lepší vnímavosti účinku jednotlivých ásan, pokud je člověk není schopen bez nich provést.

Doporučení ke stravě:

Před lekcí se doporučuje 3 hodiny nejíst.

Jak se přihlásit do kurzu:

V záložce Rozvrh si vyberete lekci, která by Vám vyhovovala. Při najetí kurzorem na příslušnou lekci se dozvíte veškeré informace týkající se časového období a cenové specifikace. Pro rezervaci vybrané lekce, prosím, vyplňte uvedený rezervační formulář. Vaši rezervaci potvrdím formou emailu a uvedu související platební informace.

strom