marketa@kurzyjoga.cz +420 777 983 310

kurzy jógy

Odlišnosti kurzů se mohou měnit v závislosti na denní době, na ročním období, na Vaší zdravotní kondici, na složení účastníků kurzu či na zaměření lekce. Každá lekce je prostě originál a je dobré si vyzkoušet, které podmínky komu a jak vyhovují.

Průběh lekce

Lekce jsou rozděleny na dva typy – pro začátečníky a pokročilé. Pokud jste nikdy kurzy jógy nenavštěvovali, není vhodné začínat pokročilou lekcí, byť Vám časově vyhovuje vybraný termín lekce.

Pro klidný začátek lekce doporučuji dostavit se 10 minut před jejím začátkem.

Na počátku lekce vždy probíhá uvolnění, poté následuje protažení a zahřátí, postupně se dostaneme ke složitějším ásanám a konec každé lekce je určen pro relaxaci.

Průběh lekce také záleží na momentální zdatnosti skupiny, vybraném zaměření lekce dle ásan apod. V průběhu každé lekce detailně popisuji, co a jak budeme dělat, takže se začátečník nemusí obávat, že by cvičení nezvládal.

Vhodné oblečení

Vhodné oblečení je takové, ve kterém je vidět tvar těla a které je pohodlné. Na relaxaci je vhodné se přiobléknout (ponožky, svetr, mikina). V průběhu hodiny cvičíme na podložkách bosi, což je velmi důležité kvůli vnímání práce s chodidly.

Pomůcky

Pomůcky jsou k dispozici na místě, nemusíte si s sebou nic nosit. Pomůcky jsou určeny k lepší vnímavosti účinku jednotlivých ásan, pokud je člověk není schopen bez nich provést.

Jak se přihlásit do kurzu

V záložce Letní kurzy, nebo ponzimní kurzy si vyberte kurz a napiště mi email, nebo mi rovnou zavolejte. Vaši rezervaci potvrdím formou e-mailu a uvedu související platební informace.

Jóga Plzeň Markéta
Jóga Plzeň Markéta
Jóga Plzeň Markéta
Jóga Plzeň Markéta
Jóga Plzeň Markéta

kontakt

Pokud se chcete zaregistrovat na kurzy jógy, napiště mi, nebo zavolejte.

Místo kurzů:

Sál Slunečnice – střed města
Centrum celostní péče Fontána – Černice

Mobil:

+420 777 983 310