marketa@kurzyjoga.cz +420 777 983 310

Má cesta jógy

K józe mě před lety přivedla bolavá záda ze sedavého způsobu zaměstnání. Díky jejímu praktikování jsem dokázala tyto obtíže odstranit a nalezla tak cestu k příjemnému protažení těla a skvělému doplňku k dalším sportům. Jóga mně začala dávat informace o mém těle a naučila mne, jak úzce tělo souvisí s psychikou. Časem se pro mne jóga stala i zdrojem společenského setkávání se zajímavými lidmi.

V roce 2010 jsem se stala aktivním učitelem jógy.V roce 2015 jsem dokončila pod vedením italských učitelů Gabrielly Guibilaro a Davida Meloniho studium Iyengar jogy a jsem certifikovaným učitelem INTRODUKTORY I,II. Průběžně se stále vzdělávám na seminářích u českých i zahraničních lektorů Iyengar jógy.

Iyengar jóga, kterou praktikuji, vychází z Hatha jógy a zaměřuje se na strukturální nastavení fyzického těla postupnou stavbou asány (pozice). Pravidelným cvičením sestav asán usilujeme o rovnováhu těla, mysli a duše. Tato metoda je považována za mocný nástroj, který pomáhá čelit stresu moderního života.

Jóga mně několikrát pomohla překonat těžké životní situace, učí mě stát na vlastních nohou, učí mě vnímavosti ke svému tělu a okolí zároveň.

Proč začít s jógou

A.Huxley: „Existuje jediný koutek vesmíru, který můžeš s jistotou zlepšit, a to jsi ty sám.“ Vzhledem k tomu, že jsem dříve pracovala ve finanční sféře, a vím, co manažerská práce obnáší, chtěla jsem po narození dětí dát svému životu jiný smysl. Této, pro mne pozitivní změny, jsem dosáhla prostřednictvím jógy. Chtěla bych Vám tento svůj prožitek předat a inspirovat Vás k tomu, abyste se s jógou seznámili.

Pozvání

Cesta jógy je krásná a ozdravující. Ať už ta vaše bude jakákoliv, budu velmi ráda, když budeme alespoň kousek kráčet spolu. 

Srdečně Vás zvu na své lekce. 

Markéta Svobodová

Jóga Plzeň Markéta
Certifikát

Cesta jógy je krásná a ozdravující. 

Ať už ta vaše bude jakákoliv, budu velmi ráda, když budeme alespoň kousek kráčet spolu. 

Srdečně Vás zvu na své lekce. 

Markéta Svobodová

kontakt

Pokud se chcete zaregistrovat na kurzy jógy, napiště mi, nebo zavolejte.

Místo kurzů:

Sál Slunečnice – střed města
Sál Metro Company - Plzeň Černice

Mobil:

+420 777 983 310